V rámci divize protection poskytujeme poradenství při správě finančních prostředků, majetku a investic klienta včetně právního a daňového poradenství.
Tvoříme analýzu současných produktů nebo jiných investičních příležitostí, kterými klient v rámci svého portfolia disponuje.

Cílem I.P.R. PROTECTION je, na rozdíl od jiných zprostředkovatelských společností, chránit zájmy a investice klienta a dále eliminovat rizikové investice.

Cílová skupina I.P.R. PROTECTION:

Typický klient I.P.R. PROTECTION nechce rizikové investice s vysokým výnosem. Náš klient investuje své finanční portfolio konzervativně, pro překonání inflace, tedy jako formu diverzifikace ke svému podnikání či nemovitostem.

V divizi I.P.R. PROTECTION spravujeme investiční portfolia od 5 mil. Kč. Investicemi do 5 mil. Kč se zabývá naše divize I.P.R. SERVICES.

Klienti I.P.R. PROTECTION

Klienty I.P.R. PROTECTION můžeme rozdělit:

  • Klient, který již má učiněné nabídky na správu majetku a financí od jiných společností – žádá nás o vytvoření analýzy těchto nabídek, rešerši společností, posouzení rizikovosti a nákladovosti dané investice. Klientovi tuto kompletní analýzu úplatně zpracujeme spolu s prezentací srovnávacího finančního plánu a strategie, jak by své majetkové a finanční portfolio měl investovat.
  • Klient, který nás žádá o správu svého majetku – vypracujeme detailní finanční analýzu na jejímž základě se definuje dlouhodobá strategie a kompletní investiční plán včetně poplatkové struktury a diverzifikace majetku na různé třídy aktiv. Investiční plán se odvíjí od velikosti majetku a jeho struktury.
Naše reference v divizi I.P.R. PROTECTION:
  • Aktiva pod správou 850 mil Kč
  • Celkový majetek našich klientů 5 mld Kč
I.P.R. PROTECTION poskytuje:
  • Chráníme zájmy, investice klienta
  • Eliminujeme pro klienty rizikové investice
  • Poskytujeme komplexní poradenství při správě majetku
  • Typický klient nechce rizikové investice s vysokým výnosem
  • Typický klient chce překonat inflaci a diverzifikovat majetek
Otázky, na které se nás často ptáte:
Kdy bude první výnos?

Záleží na strategii a rozložení portfolia. Některé instrumenty mají výnos kvartálně, jiné mají výnos pololetně a dalším se výnos mění na denní bázi.

Co když budu své peníze náhle potřebovat?

Finanční prostředky jsou k dispozici od 3 do 14 dnů.

Jaká je nákladovost investice?

Jednorázové poplatky se pohybují od 0,5 % až do 1% z investice ve správě I.P.R. PROTECTION. Roční nákladovost 0,3% z investice ve správě I.P.R. PROTECTION + 10% z výnosu očištěného o inflaci.

Jaká je minimální doba investice?

Délka investice je individuální, nabízíme klientům
krátkodobé i dlouhodobé investice.

Co za svou investici dostanu?

Žádná kredibilní investiční instituce nemůže garantovat výnos. Cílíme na výnos pro klienta 3 až 5% nad inflaci. Pro I.P.R. PROTECTION je důležité diverzifikovat a ochránit majetek i finance klienta.

Jak mám danit své výnosy?

V případě výběru do 3 let = daň z výnosu 15%, po 3 letech se daň neplatí.

Jaká je minimální investice?

V divizi I.P.R. PROTECTION. která se stará o privátní klientelu, je minimální investice od 5 mil. Kč. Investicemi do 5 mil. Kč se zabývá naše divize I.P.R. SERVICES.

Jak investice probíhá?

Všichni naši klienti mají finanční prostředky uložené na svém investičním účtu.